Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl
Opcje przeglądania
Mechanizm otwierania

Szyberdach

Podróżowanie samochodem to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań. Niestety, w czasie ciepłych wiosennych i letnich dni może dać nam się we znaki. Walcząc z wysoką temperaturą możemy oczywiście skorzystać z klimatyzacji, jednakże w tym wypadku możemy zapomnieć o dopływie świeżego powietrza. Otwieranie bocznych okien zaś często oznacza przewiew i brak komfortu.

Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pozwala cieszyć się świeżym powietrzem i odpowiednią temperaturą. Jest nią szyberdach uchylny. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne okna dachowe stworzone przez Webasto. To najwyższej jakości systemy dachowe, które zapewnią ci wygodę i komfort w podróży. Przekonało się o tym już wielu klientów naszego serwisu.


System Webasto auto-close - automatyczne zamykanie się szyberdachu

Każdy, kto pamięta okna dachowe z dawnych lat, pamięta również z pewnością trudności z jakimi związane było ich otwieranie i zamykanie. Niepraktyczne klamki, korbki i inne rozwiązania sprawiały, że z szyberdachu korzystało się rzadko. Wystarczył bowiem nagły deszcz, by wnętrze samochodu zostało kompletnie przemoczone - proces zamykania okna trwał bowiem zbyt długo.

To już przeszłość. Okna dachowe od Webasto wyposażone są w nowoczesne technologie, takie jak system Webasto Auto-Close, który pozwala na automatyczne zamykanie się szyberdachu. Okno wyposażone jest także w czujnik deszczu, który aktywuje system już po spadnięciu pierwszych kropel. Co więcej, okno zamyka się szybko i sprawnie, co jest jego dodatkowym atutem.


System auto-retract - ochrona przed przytrzaśnięciem

Samoczynne zamykanie się szyberdachu to spora wygoda i oszczędność czasu. Wiele osób obawia się jednak korzystać z takich rozwiązań, ponieważ obawiają się, że zamykający się szyberdach natrafi na jakąś przeszkodę i ulegnie uszkodzeniu. Często boją się również o bezpieczeństwo pasażerów – szczególnie, jeśli są wśród nich dzieci. Jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie.

System dachowy stworzony przez Webasto wyposażony został w technologię auto-react. System ten stanowi ochronę przed przytrzaśnięciem. Niezależnie od tego czy w oknie pojawi się gałąź, wystający przedmiot czy rączka dziecka - system automatycznie przerwie zamykanie okna dachowego. Jest to więc rozwiązanie, dzięki któremu możesz czuć się w pełni bezpiecznie.


Szkło Protective Venus - ochrona przed promieniowaniem

Zwykła szklana szyba nie chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, co więcej, szybko się nagrzewa. Dlatego też szyberdach uchylny Webasto został wyposażony w specjalistyczne szkło Protective Venus, które nie tylko nie przyczynia się do nagrzewania wnętrza samochodu, ale również doskonale chroni przed szkodliwym dla naszej skóry promieniowaniem.

Ten nowoczesny rodzaj szkła sprawia więc, że w samochodzie panuje przyjemne ciepło, a jednocześnie nie pozwala na rozgrzanie wnętrza do temperatur, które byłyby dla nas niebezpieczne. Warto dodać, że szkło Protective Venus prezentuje się niezwykle estetycznie i w żaden sposób nie ogranicza widoczności. Jest to więc rozwiązanie dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób.


Wysoka jakość i komfortowa obsługa

Co wyróżnia oferowane przez nas szyberdachy uchylne? Przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z których są wykonane. Dzięki temu są szczelne, łatwo się otwierają i prezentują doskonale. Z powodzeniem mogą posłużyć ci przez wiele lat nie tracąc swojej funkcjonalności. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym samochodzie - niezależnie od jego marki.

Zaletą okien dachowych, które oferujemy naszym klientom, jest również komfortowa obsługa. Panel sterujący systemem dachowym jest bowiem intuicyjny i funkcjonalny. Co więcej, okna dachowe z naszego asortymentu wyposażone są w czujnik deszczu, dzięki czemu zamykają się automatycznie gdy zachodzi taka potrzeba. To nowoczesne systemy, które są w stanie spełnić wszystkie twoje oczekiwania.


Okna dachowe pozwalają na równomierne wietrzenie wnętrza samochodu podczas jazdy

Korzystanie z klimatyzacji prowadzi jedynie do obniżenia temperatury, nie daje nam jednak świeżego powietrza. Uchylenie bocznych okien wiąże się zaś z nieprzyjemnymi podmuchami wiatru, przewiewami i brakiem komfortu. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż okien dachowych w swoich samochodach. Jest to bowiem rozwiązanie, które ma wiele zalet.

Decydując się na szyberdach samochodowy zapewniasz sobie i pasażerom równomierny dopływ świeżego powietrza oraz obniżasz temperaturę w samochodzie. Co ważne, otworzenie okna dachowego nie wiąże się z nieprzyjemnymi podmuchami wiatru, jest więc w pełni komfortowe. Samo okno zaś sprawia, że wnętrze samochodu staje się jaśniejsze, a podróż przyjemniejsza.


Webasto jest liderem w dziedzinie okien dachowych segmentu OEM

Dlaczego warto postawić na oferowane przez nas okna dachowe? To bardzo proste. Ich producent, firma Webasto, to czołowa marka na światowym rynku, która słynie z wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych i intuicyjnych rozwiązań oraz solidnego wykonania. Okna tej marki są bezpieczne, funkcjonalne i trwałe. Z pewnością spełnią więc wszystkie twoje oczekiwania.

 
Szyberdach uniwersalny Hollandia H100 Webasto

Szyberdach uniwersalny Hollandia H100 Webasto

Producent: Webasto
Cena: 1 999,00 zł (netto: 1 625,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Dźwignia kolankowa zestaw H400

Dźwignia kolankowa zestaw H400

Producent: Webasto
Cena: 170,00 zł (netto: 138,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Szyba szyberdachu Webasto Hollandia 700 H790_H690

Szyba szyberdachu Webasto Hollandia 700 H790_H690

Producent: Webasto
Cena: 1 985,00 zł (netto: 1 613,82 zł )
szt.
zobacz więcej
Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H710

Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H710

Producent: Webasto
Cena: 1 630,00 zł (netto: 1 325,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H720

Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H720

Producent: Webasto
Cena: 2 470,00 zł (netto: 2 008,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H735 H635

Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H735 H635

Producent: Webasto
Cena: 1 640,00 zł (netto: 1 333,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H740 H640

Szyba szyberdachu Webasto Hollandia H740 H640

Producent: Webasto
Cena: 1 620,00 zł (netto: 1 317,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Webasto Kompletny zestaw RSR spoiler, wzmocnienie dachu

Webasto Kompletny zestaw RSR spoiler, wzmocnienie dachu

Producent: Webasto
Cena: 800,00 zł 1 184,00 zł (netto: 650,41 zł 962,60 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
xSale - oferta testowa

xSale - oferta testowa

Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium