Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

 

Naprawa szyberdachów Warszawa

Webasto

Jako Centrum Webasto zajmujemy się m.in montażem i serwisem szyberdachów.

 

Szyberdach  

Montujemy:

- szyberdachy w nowych oraz używanych pojazdach

- jeśli nie wiesz jaki szyberdach będzie pasować do twojego samochodu, sprawdź to przeglądając plik PDF

- jeśli nadal masz wątpliwości jaki szyberdach zamontować zapraszamy do kontaktu.

Szyberdach  

Naprawiamy:

- szyberdachy firmy Webasto zamontowane pofabrycznie.

- udzielamy 2 letniej gwarancji na wymienione przez nas części Webasto, honorowanej w całej sieci serwisowej Webasto na świecie.

Posiadanie szyberdachu w samochodzie ma wiele zalet. Nie tylko sprawia, że wnętrze samochodu staje się jaśniejsze, a podziwianie widoków bardziej komfortowe, ale również przyczynia się do odpowiedniej i bezpiecznej wentylacji auta, co przy wysokich temperaturach dla wielu z nas ma ogromne znaczenie. Niestety, nawet najlepsze szyberdachy mogą ulec uszkodzeniu.

Dlatego też nasza firma oferuje swoim klientom kompleksową i fachową pomoc w naprawie szyberdachów. Zajmujemy się zarówno szyberdachami fabrycznymi, jak i pofabrycznymi, które zostały zamontowane przez klientów. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania zapewniające skuteczność naprawy. Możesz więc mieć pewność, że posłuży ci on przez długi czas.

Naprawiamy szyberdachy firmy Webasto zamontowane pofabrycznie

 

Jeżeli poszukujesz solidnego serwisu szyberdachów fabrycznych, możemy z czystym sumieniem polecić firmę Brzyszcz Serwis

Zdecydowałeś się na montaż szyberdachu w samochodzie, który nie był w niego wyposażony? To bardzo dobry pomysł. Jeśli jednak korzystałeś z usług firmy, która nie posiada doświadczenia, może dojść do powstawania usterek i awarii uniemożliwiających korzystanie z szyberdachu. Na szczęście, jesteśmy w stanie naprawić je wszystkie.

Oferujemy kompleksowe usługi naprawcze szyberdachów zamontowanych pofabrycznie. Jeśli posiadasz szyberdach firmy Webasto możesz liczyć na wykonanie wszystkich niezbędnych prac naprawczych - od wymiany uszczelek czy szyb poprzez naprawę systemu sterowania. Posiadamy oryginalne części i elementy szyberdachów oraz wieloletnie doświadczenie.

 

Udzielamy 2-letniej gwarancji na wymienione części szyberdachów

Decydując się na naprawę szyberdachu masz nadzieję, że będzie ona skuteczna i pozwoli ci cieszyć się nim i jego funkcjonalnością przez długi czas. Doskonale to rozumiemy, dlatego też w naszym serwisie korzystamy jedynie z oryginalnych części firmy Webasto. Zależy nam bowiem na tym, by dokonane przez nas naprawy były solidne i trwałe.

Części szyberdachów firmy Webasto to najwyższa jakość materiałów oraz solidne wykonanie. Jesteśmy więc pewni, że posłużą ci przez długi czas. Dlatego klienci, którzy decydują się na naprawę szyberdachu w naszym centrum serwisowym, mogą liczyć na dwuletnią gwarancję na wymienione części szyberdachu. Wszystko po to, byś czuł się pewniej.

Sprawny szyberdach pozwala na komfortową wentylację wnętrza pojazdu

Dlaczego warto zdecydować się na naprawę niedziałającego szyberdachu? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - dla własnego komfortu. Posiadanie sprawnego szyberdachu w swoim samochodzie jest bowiem sporym udogodnieniem. Przede wszystkim szyberdach jak żadne inne rozwiązanie sprawdza się w zapewnianiu świeżego powietrza w aucie.

Wszyscy doskonale wiemy, że otwieranie bocznych okien w samochodzie to przyjemny przewiew, który może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. W przypadku klimatyzacji nie ma zaś mowy o wietrzeniu wnętrza pojazdu. Szyberdach jest więc doskonałą alternatywą, dzięki której podróżowanie staje się znacznie bardziej komfortowe i przyjemne.

Zapraszamy do naszego warszawskiego serwisu

Podsumowując, jeśli masz problem ze swoim szyberdachem, który nie chce otwierać się lub zamykać, skorzystaj z naszej pomocy. Firma Skylark Polska oferuje swoim pracownikom profesjonalne prace naprawcze przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań i wysokiej jakości części. Przekonaj się o tym i ciesz wygodą jaką daje sprawny szyberdach w samochodzie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem

22 673 50 80 22 673 50 80

Lub do osobistej wizyty w naszym serwisie szyberdachów:

 

Jeżeli poszukujesz solidnego serwisu szyberdachów fabrycznych, możemy z czystym sumieniem polecić firmę Brzyszcz Serwis

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium