Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Klimatyzacja do maszyn roboczych

Praca operatora maszyny rolniczej czy budowlanej wiąże się z koniecznością przebywania przez wiele godzin w ciasnej i dusznej kabinie. Pomimo tego, że producenci oferują nowoczesne wyposażenie, które poprawia warunki pracy, nie w każdym traktorze, kombajnie czy koparce takie usprawnienia już są.

Aby poprawić komfort pracy operatora i ograniczyć ryzyko udaru cieplnego czy omdlenia, w kabinie powinna się znaleźć specjalna klimatyzacja do ciągnika lub kombajnu. Urządzenia tego typu dostosowane do maszyn rolniczych i budowlanych znajdziesz w naszej ofercie!

Spośród polecanych przez nas produktów na specjalną uwagę zasługuje klimatyzacja do kombajnu i ciągnika Autoclima Modula, która jest typem klimatyzacji dachowej wyposażonej w silnik elektryczny lub hydrauliczny.

Ciekawą propozycją jest też klimatyzacja do ciągnika z serii Duratronic oraz klimatyzatory Webasto z linii Compact Cooler – to kompaktowe rozwiązania z napędem elektrycznym, które mogą być zasilane bezpośrednio z akumulatora lub ze źródła zewnętrznego. Wszystkie proponowane przez nas modele są łatwe w montażu, proste w obsłudze i funkcjonalne.

Autoclima Modula RT Electric 24V

Autoclima Modula RT Electric 24V

Producent: Autoclima
Cena: 15 000,00 zł (netto: 12 195,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Webasto Compact Cooler CC4E 24V klimatyzacje specjalistyczne

Webasto Compact Cooler CC4E 24V klimatyzacje specjalistyczne

Producent: Webasto
Cena: 18 722,00 zł (netto: 15 221,14 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium