Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Serwis Webasto, klimatyzacji samochodowej i szyberdachów

Serwis Webasto, klimatyzacji samochodowej Warszawa

Firma Webasto dostarcza najwyższej jakości instalacje chłodzenia i ogrzewania dla przemysłu samochodowego. Producent ten zapewnia również nowoczesne systemy dachów składanych i szyberdachów. Od ponad wieku firma doskonali swoje produkty a doświadczenie jest gwarantem ich jakości. Dostarczane przez przedsiębiorstwo systemy dla zapewniania najwyższych wskaźników funkcjonowania oraz doskonałej wydajności wymagają serwisowania. Niekiedy instalacje te ulegają usterkom, wtedy też należy poddać je profesjonalnej naprawie. Firma Skylark-Polska to centrum serwisowe będące jednocześnie autoryzowanym serwisem firmy Webasto. Naszą specjalnością jest montaż mechanizmów Webasto, naprawa gwarancyjna, pogwarancyjna oraz sprzedaż części i elementów wyposażenia. Na dostarczane przez nas części Webasto udzielamy dwuletniej gwarancji. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem takich marek, jak Waeco, Dometic, Eberspaecher, czy Diavia.

Serwis klimatyzacji samochodowej

Klimatyzacja samochodowa to bardzo ważny element wyposażenia samochodu. Dla zapewnienia wydajnego funkcjonowania instalacja powinna być regularnie serwisowana. Nasze usługi to kompleksowa konserwacja systemu oraz naprawa klimatyzacji. Wykonujemy pełen zakres prac serwisowych. Przeprowadzamy przeglądy okresowe klimatyzacji. Wymieniamy czynnik chłodniczy, olej, chłodnice klimatyzacji oraz filtry powietrza. Prowadzimy odgrzybianie i dezynfekcję układów, a także testy szczelności na podciśnieniu oraz w azocie i barwniku UV. Dokonujemy płukania układów po zatarciu sprężarki. Skutecznie naprawiamy sprężarki i przewody klimatyzacji oraz prowadzimy ich wymianę. Naszą specjalność są nie tyko instalacje klimatyzacyjne w samochodach osobowych, ale także w innych pojazdach, takich jak: samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, mikrobusy, kampery, przyczepy kempingowe, kontenery, maszyny budowlane i rolnicze, a nawet łodzie i jachty. Poza serwisowaniem klimatyzacji marki Webasto zapewniamy również profesjonalny montaż oraz rozbudowę instalacji klimatyzacyjnych w każdym pojeździe.

Serwis ogrzewania postojowego

System ogrzewania postojowego wykorzystywany jest przez coraz większą liczbę użytkowników. Kierowcy mogą korzystać z jednego z dwóch wariantów, takich jak ogrzewanie postojowe wodne lub ogrzewanie postojowe powietrzne. Dzięki niewielkiemu agregatowi w ciągu kilkunastu minut można rozgrzać wnętrze auta, co jest szczególnie przydatne w okresie mrozów. Także te urządzenia wymagają konserwacji, a w przypadku usterek, szybkiej reakcji i naprawy przez autoryzowany serwis. Nasz firma realizuje montaże kompletnych systemów ogrzewania postojowego marki Webasto w każdym pojeździe (samochody ciężarowe, użytkowe, wyprawowe, kampery, łodzie, kontenery, a także sprzęt budowlany, rolniczy czy wojskowy). Technicy ze Skylark-Polska gwarantują pełny serwis ogrzewania postojowego oraz naprawy urządzeń grzewczych objętych gwarancją, jak i tych w okresie pogwarancyjnym. Jako autoryzowany serwis Webasto posiadamy szeroki dostęp do oryginalnych części zamiennych, co wpływa na ekspresowy czas naprawy systemów. Wymienione przez nas części objęte są dwuletnim okresem gwarancyjny. Gwarancja honorowana jest na całym świecie w serwisach Webasto.

 

Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie

Skylark Polska to autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i ogrzewania postojowego, takich wiodących światowych marek, jak Webasto, Waeco, Dometic, Eberspaecher czy Diavia. Siedzibą naszej firmy jest miasto Warszawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz fachowe podejście do klienta, którego zadowolenie jest naszym priorytetem. Priorytetowo traktujemy także jakość naszych usług, które są na najwyższym poziomie. Zatrudniany przez nas personel to wysoce wykwalifikowani specjaliści realizujący powierzane im zadania na najwyższym poziomie. Fachowy serwis, montaż oraz naprawa systemów: klimatyzacji, ogrzewania- to nasza specjalność. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


jesteśmy autoryzowanym serwisem m.in. takich firm jak:

Webasto, Dometic, Waeco, Eberspaecher, Diavia

Zajmujemy się montażem, naprawą gwarancyjną, pogwarancyjną i sprzedażą części.

Na wymienione przez nas części Webasto udzielamy 2 letniej gwarancji.


W celu umówienia serwisu prosimy o kontakt telefoniczny

888 234 567


 

Ogrzewanie wodne
Ogrzewanie powietrzne
Klimatyzacja samochodowa

OGRZEWANIA WODNE

OGRZEWANIA POWIETRZNE

KLIMATYZACJE

Pełna obsługa: montaż, naprawa, sprzedaż części.

Obsługa wszelkich pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, kamperów, jachtów, sprzętu budowlanego, wojskowego i innych.

Możliwy dojazdu we wskazane miejsce.

Specjalistyczna obsługa od A do Z począwszych od klimatyzacji samochodowych, poprzez klimatyzacje postojowe, dachowe, podławkowe takich firm jak Dometic, Webasto, Diavia.

Montaż w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, kamperach i łodziach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 
Kampery
Lodówki turystyczne

 

KAMPERY

LODÓWKI I KONTENERY

 

Naprawy i montaż ogrzewań, klimatyzacji, lodówek, osprzętu i akcesorii oraz przeglądy sezonowe instalacji gazowej, elektrycznej i wodnej.

Naprawy lodówek i kontenerów chłodniczych sprężarkowych, termoelektrycznych, absorpcyjnych firmy Dometic i Waeco.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium