Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Praca na roli nie jest zadaniem łatwym. Szczególnie w trakcie ciepłych wiosennych i letnich miesięcy, kiedy to w ciągnikach i kombajnach panują naprawdę wysokie, często szkodliwe dla zdrowia temperatury. Rozwiązaniem, dzięki któremu kierowcy takich pojazdów mogą poczuć się znacznie bardziej komfortowo, jest zestaw klimatyzacji do ciągnika. W naszej ofercie dostępne są nowoczesne urządzenia, które są w stanie zapewnić pełnię komfortu nawet w czasie najwyższych temperatur. To wysokiej jakości sprzęt najbardziej znanych i cenionych producentów.

Wydajna klimatyzacja do ciągnika rolniczego i kombajnu

Klimatyzacja do ciągnika, którą oferujemy naszym klientom, to gotowe, łatwe w montażu zestawy, które wymagają jedynie podłączenia do instalacji elektrycznej lub hydraulicznej. Nasza firma oferuje montaż klimatyzacji do kombajnu i ciągnika oraz wszystkie niezbędne prace konserwacyjne i naprawcze. Możesz więc mieć pewność, że klimatyzacja do ciągnika rolniczego, którą zakupisz, będzie działać bez zarzutu przez długi czas. Co znajdziesz w naszej ofercie? Między innymi nowoczesny klimatyzator wodny do ciągnika, który wyposażony jest we wszystkie niezbędne elementy układu klimatyzacji, takie jak sprężarka, skraplacz, osuszacz, zawór rozprężny oraz parownik. Klimatyzatory wyposażone są także w łatwe w obsłudze elementy sterujące, które mogą być zamontowane w wygodnym dla kierowcy miejscu.

Klimatyzacja dachowa do maszyn rolniczych

Jeśli chcesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca w kabinie, wybierz nowoczesne rozwiązanie, jakim jest klimatyzacja dachowa do ciągnika. Urządzenia te mogą być zasilane z akumulatorów pojazdu lub zewnętrznego źródła. Ponadto tego rodzaju klimatyzacja do ciągnika rolniczego wyróżnia się wytrzymałą, niezawodną konstrukcją oraz solidnym mocowaniem. Dzięki temu jest to klimatyzacja do ciągników oraz maszyn dla najbardziej wymagających osób. Skontaktuj się z nami, nasi doradcy pomogą ci w znalezieniu najlepszego zestawu klimatyzacji do twojego pojazdu rolniczego!

Autoclima Modula RT Electric 24V

Autoclima Modula RT Electric 24V

Producent: Autoclima
Cena: 15 000,00 zł (netto: 12 195,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Webasto Compact Cooler CC4E 24V klimatyzacje specjalistyczne

Webasto Compact Cooler CC4E 24V klimatyzacje specjalistyczne

Producent: Webasto
Cena: 18 722,00 zł (netto: 15 221,14 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium