Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

 

Serwis Webasto Warszawa

Jesteśmy największym Centrum Serwisowym Webasto oraz partnerem firmy Eberspaecher.

 

Posiadamy 24 letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami obydwu firm, dlatego działamy szybko i sprawnie, a nietypowe zabudowy i serwisy nie są nam straszne.

 

Naprawiamy:

- zarówno urządzenia będące w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

- posiadamy na miejscu setki części zamiennych dzięki czemu 90% pojazdów jest naprawionych w ciągu jednego dnia.

- udzielamy 2 letniej gwarancji na wymienione przez nas części Webasto, honorowanej w całej sieci serwisowej Webasto na świecie.

 

Szkolimy:

- jako jedni z najbardziej doświadczonych i cenionych serwisów przeprowadzamy szkolenia serwisowe z zakresu montażu oraz naprawy produktów Webasto dla warsztatów w województwie Mazowieckim.

 

 

Dojeżdżamy:

- posiadamy serwis mobilny dojeżdżający do klienta w celu montażu lub naprawy systemów grzewczych.

- zawsze staramy się aby zakończyć naprawę w trakcie 1 przyjazdu.

Ogrzewanie postojowe to coraz popularniejsze rozwiązanie, które zapewnia komfort podczas chłodniejszych dni. Niestety, jak każdy inny system w naszych samochodach może ulec awarii. W takiej sytuacji warto poszukiwać pomocy ze strony doświadczonych profesjonalistów. Jednym z miejsc, w których znajdziesz ich bez trudu, jest firma Skylark Polska z Warszawy.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w serwisowaniu ogrzewania postojowego. Lata doświadczenia, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem i usterką. Szybko i sprawnie naprawiamy ogrzewania różnych typów, a cena naszych usług pozytywnie zaskakuje. Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą.

Naprawiamy ogrzewania postojowe wodne i powietrzne

Jako profesjonalny serwis zajmujemy się wykonywaniem napraw zarówno w przypadku ogrzewania postojowego wodnego, jak i powietrznego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam bowiem poradzić sobie z każdą usterką - niezależnie od tego, w jaki rodzaj ogrzewania został wyposażony twój samochód. Jeśli twoje ogrzewanie nie działa - po prostu zgłoś się do nas.

W przypadku ogrzewania powietrznego zajmujemy się wymianą lub naprawą agregatu - tak, by zapewnić jego skuteczne działanie. Jeśli zaś posiadasz wodne ogrzewanie postojowe, możesz liczyć na naprawy w zakresie uszczelniania, uzupełniania płynu oraz wielu innych usterek. Niezależnie od rodzaju ogrzewania postojowego i awarii - możesz na nas liczyć.

Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne

Nasza oferta napraw ogrzewania postojowego skierowana jest do wszystkich, nie tylko klientów, którzy montowali je w naszej firmie. Dlatego też oferujemy nie tylko naprawy gwarancyjne, ale również pogwarancyjne, dbając każdorazowo o najwyższą jakość usług i konkurencyjną ofertę cenową. Zależy nam bowiem na zadowoleniu naszych klientów.

Wykonując naprawy - zarówno te, które obejmuje gwarancja, jak i te po jej zakończeniu - korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką, a nasze naprawy są skuteczne i pomagają raz na zawsze wyeliminować problem z ogrzewaniem postojowym. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

Posiadamy serwis mobilny ogrzewania postojowego, wykonujemy też naprawę wysyłkową

Nasze Centrum Serwisowe Webasto mieści się w Warszawie. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy w stanie pomóc wyłącznie osobom z tego miasta, które dotrą do naszego punktu. W trosce o swoich klientów uruchomiliśmy bowiem szereg usług, dzięki którym każdy może bez problemu skorzystać z naszego doświadczenia i naprawić swoje ogrzewanie postojowe skutecznie i w dobrej cenie.

Pierwszym udogodnieniem dla naszych klientów jest serwis mobilny. Gdziekolwiek się znajdujesz, nasi doświadczeni pracownicy mogą dojechać do ciebie i zająć się naprawą twojego auta. Jeśli zaś mieszkasz daleko od Warszawy, możesz zdecydować się na naprawę wysyłkową. Nasi specjaliści wyślą ci wszystko czego potrzebujesz, by przywrócić sprawność swojemu ogrzewaniu postojowemu.

Na wymienione części dajemy 2-letnią gwarancję

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klient płacący za usunięcie usterki ogrzewania postojowego chce, aby naprawa okazała się skuteczna. Dlatego też w trosce o zadowolenie osób, które nam zaufały, obejmujemy części dwuletnią gwarancją. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nawet ponowne uszkodzenie ogrzewania postojowego nie będzie oznaczało kolejnych wydatków.

Dbamy o to, by podczas swojej pracy wykorzystywać oryginalne części stworzone przez producenta ogrzewania postojowego, które posiadasz. Wiemy bowiem, że oryginalne komponenty wyróżniają się znacznie dłuższą żywotnością. Są bowiem wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie obawiamy się więc, że nasze działania nie przynoszą oczekiwanych efektów. Ty również nie musisz się tego bać!

Oferujemy także serwis ogrzewania postojowego firmy Eberspaecher

Wiele osób kojarzy serwis Skylark Polska jako Centrum Serwisowe Webasto. Słusznie, ponieważ już od wielu lat zajmujemy się montażem oraz naprawami ogrzewania postojowego tej znanej i cenionej firmy. Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że nie ograniczamy się wyłącznie do pomagania osobom posiadającym ogrzewanie firmy Webasto.

Nasza firma zajmuje się również serwisem ogrzewania postojowego firmy Eberspaecher. Dlatego też, jeśli posiadasz ogrzewanie postojowe tej marki, które nie działa tak jak powinno - koniecznie odwiedź nasz serwis. Zdiagnozujemy usterkę i zajmiemy się jej usunięciem. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Przekonało się o tym już wiele osób posiadających ogrzewanie Eberspaecher

Zapraszamy do naszego warszawskiego Centrum Serwisowego Webasto

Niezależnie od tego, jaki problem z ogrzewaniem postojowym występuje w twoim samochodzie, odwiedź serwis Skylark Polska w Warszawie. Posiadamy doświadczenie, wiedzę oraz sprzęt, dzięki któremu bez problemu, szybko i sprawnie usuniemy każdą usterkę ogrzewania. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy. Dołącz do tego grona!

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem

22 673 50 80 22 673 50 80

Lub do osobistej wizyty w naszym serwisie Webasto:

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium