Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Klimatyzacja do łodzi i jachtów

Klimatyzacja jachtowa musi spełnić wysokie wymagania wytrzymałościowe ze względu na warunki, w jakich jest wykorzystywana. Jej praca koniecznie powinna też uwzględniać zmienne warunki pogodowe, a także, w przeciwieństwie do kabin samochodowych czy kamperów, zapewniać optymalne parametry powietrza w więcej niż jednym pomieszczeniu.

W tej roli sprawdzają się klimatyzatory typu chiller wyposażone w obieg wody lodowej. Rozwiązaniem tego typu jest każdy klimatyzator marki Webasto z wysokowydajnym płytowym wymiennikiem ciepła.

W naszym asortymencie dostępna jest klimatyzacja jachtowa tej marki z serii BlueCool V, która łączy w sobie innowacyjne rozwiązania techniczne i maksymalną wydajność pracy. Polecamy trzy warianty tego systemu przeznaczone do łodzi o różnej liczbie kabin, przy czym nawet najmniejsze i najmniej wydajne modele są w stanie obsłużyć trzy pomieszczenia.

Klimatyzacja do łodzi Webasto sprawdzi się w każdych warunkach, gwarantując komfort pasażerów i załogi podczas wielogodzinnych rejsów rekreacyjnych i sportowych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium