Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Montaż klimatyzacji samochodowej Warszawa

Montaż klimatyzacji samochodowej

Obecnie klimatyzacja samochodowa to jedno z podstawowych i zarazem priorytetowych elementów wyposażenia auta. Zarówno współcześni kierowcy, jak i pasażerowie, nie wyobrażają sobie podróżowania, szczególnie w ciepłe dni, bez klimatyzacji. Produkowane auta wyposażane są więc w nowoczesne systemy klimatyzacyjne. Posiadacze starszych modeli samochodów bardzo często decydują się na wymianę klimatyzacji na nową, bardziej skuteczną, wydajną oraz komfortową instalację. Współczesna technologia umożliwia również montaż dodatkowych rozwiązań, które zwiększają funkcjonalność i wygodę. Planując wymianę i montaż nowoczesnych i efektywnych systemów klimatyzacji należy korzystać z usług profesjonalistów.

Doświadczonym i fachowym dostawcą kompleksowych usług z zakresu montażu klimatyzacji jest firma Skylark-Polska. Nasi specjaliści to wysoce wykwalifikowani technicy, profesjonalnie i skutecznie wykonujący swoje zadania. Montaż klimatyzacji samochodowej oraz dodatkowych rozwiązań przez naszych specjalistów to gwarancja najwyższej jakości serwisu oraz skuteczności funkcjonowania zamontowanych instalacji. Wiedza, doświadczenie oraz fachowość personelu generuje najwyższe zadowolenie klientów. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi oraz urządzeń. Instalujemy wyłącznie doskonałej jakości systemy, nawet te najbardziej zaawansowane, spełniając oczekiwania nawet wymagającego klienta. Usługi Skylark-Polska to profesjonalny serwis w dobrej cenie. Naszym priorytetem jest klient i jego satysfakcja, dlatego też zapewniamy fachowe doradztwo, pomoc oraz pełne wsparcie techniczne.

Instalujemy klimatyzację w wielu typach pojazdów

Głównym zadaniem klimatyzacji jest zapewnianie użytkownikom komfortu termalnego. Klimatyzacja jest najbardziej przydatna, a wręcz niezbędna, w ciepłe oraz gorące dni. Okres letni bez klimatyzacji w samochodzie może być prawdziwym koszmarem. Układy klimatyzacji nie są zarezerwowane wyłącznie dla samochodów osobowych. Rozwiązania technologiczne umożliwiają montaż klimatyzacji w wielu typach pojazdów. Instalacje klimatyzacyjne mogą być z powodzeniem montowane w samochodach dostawczych, samochodach ciężarowych, mikrobusach czy autobusach. Nowoczesne układy bez problemu zamontować można także w specjalistycznych pojazdach oraz w chłodniach. Obecnie nie ma problemu także, by klimatyzację zainstalować na łodziach, jachtach, w przyczepach kempingowych, kamperach czy w każdym innym pojeździe.

Montaż różnego rodzaju klimatyzacji samochodowej

Nasi fachowcy wykonują instalację klimatyzacji w różnych typach pojazdów. Priorytetem Skylark Polska jest komfort oraz zadowolenie klientów, dlatego też odpowiadając na ich potrzeby oferujemy również różnego rodzaju systemy klimatyzacji dostosowane do wymagań użytkowników. Nasza atrakcyjna oferta jest szeroka i różnorodna co pozwala na dopasowanie najbardziej odpowiednich rozwiązań w każdym przypadku. Jeżeli więc klient poszukuje wydajnych urządzeń klimatyzacyjnych, oferta Skylark-Polska to najlepsza w branży odpowiedź na jego potrzeby.

Klient Skylark może więc wybierać spośród następujących rodzajów klimatyzacji:
  • Klimatyzacja sprężarkowa poddeskowa - ten typ klimatyzatora zależny jest od pracy silnika. Klimatyzacja poddeskowa zapewnia doskonały komfort cieplny w takich pojazdach, jak: samochody osobowe, samochody dostawcze oraz samochody ciężarowe.
  • Klimatyzacja sprężarkowa postojowa - idealne rozwiązanie do pojazdów ciężarowych. Wysoka wydajność oraz funkcjonalność gwarantuje komfort niezależnie od panujących warunków na zewnątrz kabiny. Klimatyzacja postojowa sprężarkowa pracuje także przy wyłączonym silniku.
  • Klimatyzatory dachowe - urządzenia te charakteryzuje wysoka wydajność oraz prostota w obsłudze. Klimatyzatory dachowe mogą byś obsługiwane z wykorzystaniem pilota. Urządzenia te nie tylko chłodzą, ale także ogrzewają powietrze, dlatego też jest to rozwiązanie uniwersalne.
  • Klimatyzatory dzielone - rozwiązania te idealnie sprawdzają się w samochodach ciężarowych oraz dostawczych. Charakterystyką klimatyzatorów dzielonych jest oddzielny montaż parownika oraz skraplacza. Urządzenia zapewniają wymagany komfort cieplny i są bardzo funkcjonalne.
  • Klimatyzatory podławkowe - wydajne urządzenie spełniające najwyższe standardy. Wymaga ono napięcia 230V i może być używane zarówno podczas postoju, jak i podczas jazdy z wykorzystaniem przetwornicy. Ten typ klimatyzatora posiada funkcję chłodzenia oraz ogrzewania powietrza.
  • Klimatyzatory poddeskowe - urządzenie zapewniające doskonałe parametry cieplne w pojazdach różnego typu. Montowany w kabinie pojazdu może pracować zarówno podczas jazdy, jak i postoju.
  • Klimatyzatory z parownikiem - ten rodzaj klimatyzatora gwarantuje wydajne chłodzenie przy niewielkim zużyciu prądu i nadaje się do użycia w wielu pojazdach.

Nowoczesne i idealnie dopasowane do pojazdu oraz potrzeb klienta instalacje klimatyzacyjne, znajdują się w ofercie naszej firmy. Skylark to także profesjonalna i solidna instalacja oraz kompleksowy serwis świadczony przez najlepszych w branży techników.

Rozbudowa klimatyzacji w aucie

Klimatyzacja jest dziś obowiązkowym wyposażeniem aut, dlatego obecnie produkowane samochody posiadają zainstalowaną fabrycznie klimatyzację. Nie zawsze zamontowana przez producenta auta klimatyzacja spełnia wymagania użytkownika, co związane być może ze zbyt niską siłą nawiewu czy małą wydajnością w chłodzeniu pojazdu. Współczesna technologia oraz oferta firmy Skylark zapewnia szereg rozwiązań dla niezadowolonych kierowców. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, istniejąca klimatyzacja może zostać rozbudowana. Nasi specjaliści zapewniają rozszerzenie systemu poprzez zastosowanie następujących działań:

  • Dodanie klimatyzatora dachowego - rozbudowa instalacji o klimatyzator dachowy nie tylko zwiększy wydajność systemu w chłodzeniu wnętrza auta, ale także zapewni dodatkowe źródło ogrzewania w chłodne dni. Klimatyzator dachowy zwiększa uniwersalność instalacji. Urządzenie to jest także bardzo funkcjonalne i łatwe w obsłudze (możliwość obsługi zdalnej - pilot).
  • Dodanie klimatyzacji postojowej - zamontowanie klimatyzatora postojowego również zwiększa wydajność istniejącej już instalacji. Klimatyzacja postojowa zapewnia komfort cieplny nawet przy wyłączonym silniku. Fabryczny system jest wspierany przez dodatkowe urządzenie, a kierowca oraz pasażerowie mają zapewniony wymagany poziom temperatury.
  • Rozbudowa klimatyzacji jest całkowicie bezpieczna i przynosi doskonałe efekty, dlatego też coraz więcej użytkowników aut decyduje się na korzystanie ze zdobyczy technologii i rozszerzanie możliwości zapewniających wygodę i odpowiednią temperaturę w podróży.

Klimatyzacja znacząco zwiększa komfort podróżowania

Komfort podróżowania autem zależny jest od wielu czynników. Jednym z nich jest temperatura w kabinie. Dzięki sprawnej instalacji klimatyzacyjnej kierowca oraz pasażerowie mogą cieszyć się idealnymi warunkami termalnymi. Należy więc dbać o stan klimatyzacji, gdyż tylko sprawna instalacja może w pełni zadowalać użytkownika. Montaż oraz serwisowanie klimatyzacji powinno odbywać się w profesjonalnych jednostkach specjalizujących się w obsłudze instalacji klimatyzacyjnych. Firma Skylark to fachowy serwis, który zapewnia najwyższej jakości urządzenia oraz wyspecjalizowanych techników, którzy z najwyższą precyzją zadbają o jakość i wydajność klimatyzacji w pojazdach należących do klienta. Decydując się na montaż klimatyzacji lub dodatkowych rozwiązań poszerzających możliwości fabrycznego systemu można być pewnym najlepszych na rynku i w pełni wydajnych klimatyzatorów. Zapewniamy także skuteczne czyszczenie i serwisowanie klimatyzacji, co zwiększa efekty jej działania. Tysiące zadowolonych klientów naszej firmy to najlepszy dowód na to, że montaż klimatyzacji w samochodzie oraz jej serwisowanie w naszym zakładzie to najlepszy wybór, dzięki któremu podróżowanie autem będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Czy korzystanie z klimatyzacji w samochodzie szkodzi zdrowiu?

Rolą klimatyzacji samochodowej jest wymiana powietrza, wentylacja kabiny pojazdu oraz utrzymywanie temperatury na stałym, ustalonym przez użytkownika poziomie. Klimatyzacja pobiera powietrze i poddaje je obróbce - oziębia, dostosowuje wilgotność oraz dostarcza poprzez otwory instalacji do wnętrza samochodu. Sama w sobie klimatyzacja nie jest szkodliwa dla zdrowia człowieka. Warunkiem bezpieczeństwa jest regularne serwisowanie i czyszczenie klimatyzacji z wykorzystaniem sprawdzonych i skutecznych preparatów grzybobójczych i bakteriobójczych. Regularnie wymieniać także należy filtry w klimatyzacji. Tego typu działania podejmowane w ustalonych odstępach czasu gwarantują pełne bezpieczeństwo klimatyzacji i nie dopuszczają do rozwoju groźnych drobnoustrojów w instalacji. Profesjonalne czyszczenie i serwisowanie klimatyzacji to nasza domena. Warto skorzystać z usług firmy Skylark-Polska i wyeliminować ewentualne zagrożenia wynikające z używania zanieczyszczonej klimatyzacji.

Czy klimatyzacja samochodowa zwiększa zużycie paliwa?

Klimatyzatory to urządzenia, które do sprawnego i wydajnego działania wymagają energii. Elementem odpowiadającym za funkcjonowanie klimatyzacji jest sprężarka napędzająca silnik poprzez pasek klinowy. Działanie klimatyzacji wykorzystuje spalanie paliwa zwiększając jego zużycie. O poziomie zużycia paliwa decyduje rodzaj klimatyzacji oraz model samochodu. Na zwiększenie spalania wpływ ma też poziom ustawionej temperatury. Wymaganie dostarczenia bardzo niskiej temperatury w gorący dzień wymaga większego zaangażowania systemu, a co za tym idzie większej ilości energii, która dostarczana jest dzięki spalaniu paliwa. Bardzo wydajne, a zarazem ekonomiczne, są klimatyzacje automatyczne - sterowane przez komputer. Klimatyzator manualny lub półautomatyczny będzie generował większe zużycie paliwa. W celu zapewnienia najwyższego komfortu przy zachowaniu możliwie niskich wskaźników spalania należy regularnie serwisować klimatyzację. Zapewnienie cyklicznych przeglądów oraz uszczelnianie systemu gwarantuje najbardziej korzystne dla użytkownika wskaźniki. Fachowe serwisowanie przeprowadzą nasi specjaliści.

Zapraszamy do naszego serwisu klimatyzacji w Warszawie

Firma Skylark Polska to renomowany serwis klimatyzacji działający na terenie miasta Warszawa. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów poprzez profesjonalne świadczenie usług i dostarczanie najlepszych rozwiązań. Zatrudniany przez nas personel techników to najlepsi w branży, doświadczeni specjaliści. Nasi fachowcy zapewniają rzetelne doradztwo, pomagają dobrać odpowiedni rodzaj klimatyzacji, dostosowany do potrzeb i oczekiwań danego klienta oraz rodzaju pojazdu, w którym ma zostać zamontowana instalacja. Bogata wiedza i doświadczenie to gwarancja wydajności montowanych i serwisowanych przez nas systemów. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Montowane urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, których produkty cenione są na całym świecie. Dbamy o każdy element instalacji i gwarantujemy niezawodność wykonywanych przez nas mechanizmów. Nasze usługi to odpowiedź na potrzeby klienta, który planuje montaż klimatyzacji w aucie oraz każdym innym pojeździe, a także wymaga jej kompleksowego serwisowania. Gwarantujemy rzetelność, fachowość oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym personelem.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem telefonu:

22 673 50 80 lub 888 234 567

Lub do osobistej wizyty w naszym serwisie klimatyzacji:


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium