Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Rozdzielnia, skrzynka bezpiecznikowa ATO ze wskaźnikiem LED

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 170,00 zł 170.00
Cena netto: 138,21 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 79723
Nr producenta: X001364FG3

Opis

Rozdzielnia, skrzynka bezpiecznikowa ATO ze wskaźnikiem LED

 

 

Optymalna przewodność - 12-krotna skrzynka bezpiecznikowa do bezpieczników ATC / ATO (średni rozmiar); ma jedną pozytywną i ujemną, tzn. dla każdej dodatniej śruby zaciskowej jest ujemna śruba zaciskowa.

Maks. Napięcie robocze 32 V DC.
Maks. 30 A na przełącznik, 100 A na panel.

 

Unikalny wskaźnik bezpieczeństwa LED: lampka kontrolna miga na czerwono, gdy bezpiecznik jest spalony. Umożliwia to szybkie i bezproblemowe wykrywanie błędu. 

Pokrywa ochronna – przezroczysta osłona z tworzywa sztucznego z zamknięciem zatrzaskowym, łatwa w obsłudze, zabezpieczona przed rozbryzgami wody i kurzem. Dodaje Twojej skrzynce bezpiecznikowej i bezpiecznikom dodatkową ochronę.

Bezpieczna i niezawodna konstrukcja – łatwa instalacja, może być zabezpieczona za pomocą 4 uformowanych otworów; śruby wejściowe i wyjściowe ze stali nierdzewnej są bardzo odporne na korozję.

 

Szerokie zastosowanie – w zestawie z wielofunkcyjnymi naklejkami do samodzielnego montażu, wygodne do testowania i naprawy, łatwe do zastosowania na świeżym powietrzu; szerokie zastosowanie w pojazdach,  autobusach, statkach, kamperach, przyczepach kempingowych itd.

 

Bezpieczniki i naklejki opisujące w komplecie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium