Victron Przełącznik akumulatorów Cyrix-Li-ct 12/24V-120A-Combiner
Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Victron Energy
Kod produktu: CYR010120412
Nr producenta: CYR010120412
Opis
Separator akumulatorów Cyrix-Li-ct
12/24V-120A combiner
Modele:
120A / 230A / 400A