Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Whisper Power WP-BE Battery Balancer 24VDC (Akumulatory)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do ustalenia
Cena: 502,46 zł 502.46
Cena netto: 408,50 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 60110180
Nr producenta: 60110180

Opis

Magazyn energii - akumulatory jako „magazyn energii”

Akumulatory coraz częściej stają się centrum niezależnych systemów zasilania, niezależnie od tego, czy chodzi o statki, pojazdy czy odległe lokalizacje lądowe. Baterie są stosowane w systemach hybrydowych w samochodach i statkach, w połączonych systemach opartych na paliwach kopalnych i odnawialnych, łączących na przykład źródła energii wiatrowej i słonecznej lub jako systemy awaryjne. Baterie są kluczem do lepszego bilansu energetycznego w każdym systemie, kluczem do obniżenia kosztów operacyjnych i redukcji emisji.

W systemie WhisperPower bateria ma centralną rolę: jest to zbiornik energii, który dyktuje, kiedy źródła zasilania (urządzenia do ładowania akumulatorów) powinny zacząć napełniać „zbiornik”. Wybór odpowiedniej pojemności i technologii baterii decyduje o funkcjonalności i trwałości takich systemów. WhisperPower w ciągu 20 lat rozwinął wiedzę w tej dziedzinie, stając się dostawcą najlepszych baterii.

WP-BE Battery Balancer 24VDC

WP-BE Battery Balancer działa jako korektor napięcia. Gdy napięcie ładowania systemu akumulatorów 24 V osiągnie 27 V, aktywowane jest urządzenie do równoważenia akumulatora i porównuje napięcie dwóch podłączonych akumulatorów, wyrównując napięcie do jednego poziomu. Battery Balancer pobiera niewielki prąd z akumulatora (lub równoległych akumulatorów) o najwyższym napięciu. Utrzymując napięcie na tym samym poziomie, baterie nie mogą się wzajemnie uszkodzić.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium