Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Dometic FreshJet 1700

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do ustalenia
Cena: 11 805,00 zł 11805.00
Cena netto: 9 597,56 zł
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: Dometic
Kod produktu: 9105306658
Nr producenta: 9105306658

Opis

FreshJet 1700 KLIMATYZATOR DACHOWY Z DYFUZOREM POWIETRZA DO POJAZDÓW
O DŁUGOŚCI DO 6 M

 

KOMPAKTOWY I WYGODNY

Jeden z najmniejszych klimatyzatorów do przyczep i samochodów kempingowych o długości do 6 m (lub używany w parach w większych pojazdach), ultrakompaktowy FreshJet 1700 Dometic pozostawia wystarczającą ilość miejsca na dachu na baterie słoneczne, antenę satelitarną czy nawet drugie urządzenie FreshJet, które pozwoli stworzyć odrębne strefy klimatyzacji. Bardzo niski prąd rozruchowy zapewnia, że urządzenia działa bezawaryjnie nawet na polach kempingowych o słabym zabezpieczeniu elektrycznym. Efektywnie dystrybuując powietrze w dwóch kierunkach, może chłodzić i ogrzewać, zapewniając komfort na pokładzie przez cały rok.

 

  • Niezwykle kompaktowa i lekka konstrukcja
  • Chłodzenie, ogrzewanie lub osuszanie powietrza za jednym naciśnięciem przycisku
  • Idealne do pojazdów o długości do 6 m
  • Wydajne rozprowadzanie powietrza w dwóch kierunkach
  • Bardzo niski prąd rozruchowy
  • Można użyć dwóch klimatyzatorów dla stworzenia odrębnych stref klimatycznych w większych pojazdach
  • Możliwość pracy również podczas jazdy po zainstalowaniu opcjonalnego zestawu zasilającego DC

 

DOMETIC FRESHJET

Klimatyzatory serii FreshJet, obejmującej obecnie kilka modeli, można wykorzystywać do klimatyzowania pojazdów każdej wielkości. Modele FreshJet należą do najbardziej kompaktowych klimatyzatorów na rynku. Przedstawione tu wersje o różnej mocy mają tę samą, ultra kompaktową budowę, dzięki której na dachu pozostaje jeszcze miejsce na instalację solarną lub antenę satelitarną, a nawet na drugi klimatyzator FreshJet, który pozwoli stworzyć odrębną strefę klimatyzacji. Bardzo niska wartość prądu rozruchowego w przypadku FreshJet 1700 i układ miękkiego startu w modelu 2000/2200 sprawiają, że urządzenia uruchamiają się bez problemów nawet na słabo zabezpieczonych polach kempingowych.
 
                     

 

KOMPAKTOWE STEROWANIE KLIMATYZACJĄ

Klimatyzatory Dometic FreshJet należą do najmniejszych na rynku. Dzięki różnym wersjom dostosowanym do różnych rozmiarów pojazdów, nawet najbardziej wydajne klimatyzatory charakteryzują się tą samą ultra-kompaktową konstrukcją. Kompaktowy projekt pozostawia miejsce na dachu dla paneli słonecznych, anteny satelitarnej lub nawet drugiego urządzenia FreshJet, aby stworzyć oddzielną strefę klimatyzacji. Dzięki bardzo niskiemu prądowi rozruchowemu i funkcji łagodnego rozruchu, urządzenia pracują bez zakłóceń, nawet na kempingach z niskim stopniem ochrony elektrycznej. Regulowany przepływ powietrza zapewnia efektywne jego rozprowadzanie zgodnie z potrzebami. Możliwość chłodzenia, ogrzewania i osuszania powietrza: Klimatyzatory FreshJet zapewniają komfort. Zintegrowane oświetlenie LED umożliwia tworzenie wewnątrz pojazdu oświetlenia przypominającego światło z otoczenia. Wszystkie funkcje można wygodnie obsługiwać za pomocą pilota.

 

 

Głębokość (mm) 787
Wysokość  (mm) 225
Szerokość (mm) 562
Waga (kg) 29
Napięcie wejściowe (prąd zmienny) (V) 230
Częstotliwość wejściowa (Hz) 50
Pobór mocy (tryb chłodzenia) (W) 620
Termostat regulacyjny elektroniczny

 

Winner Dometic Air conditioner

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium