Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Separett Tiny®, Toaleta separująca, z rurą odprowadzającą mocz

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4 180,00 zł 4180.00
Cena netto: 3 398,37 zł
ilość szt.
Ocena: 2.62
Producent: Separett
Kod produktu: 1271-01
Nr producenta: 1271-01

Opis

Separett Tiny®
toaleta separująca, bez wody

wersja z rurą odprowadzającą  mocz

 

Separett Tiny to toaleta separująca, która dzięki swojej prostocie i nieograniczonej pojemności zapewnia wygodną wizytę w toalecie. Dzięki separacji ciekłych nieczystości od stałych, zmniejsza się objętość odpadów, które należy utylizować oraz niweluje nieprzyjemny zapach.

Toaleta rekreacyjna dla mniejszych pomieszczeń!
Separett Tiny to nowoczesna toaleta separująca, która jest szczególnie odpowiednia dla instalacji, w których przestrzeń jest ograniczona.

Dzięki separacji moczu niwelujemy nieprzyjemny zapach, jak i redukujemy ilość odpadów, które należy usunąć. To, co wydostaje się z toalet, to powietrze z 50mm rurki zaciągniętej z toalety i mocz z 32mm rurki za toaletą. Jeśli toaleta jest stale zajęta przez 2 osoby, będziesz musiał opróżnić pojemnik raz w tygodniu. Mocz kierowany jest do zewnętrznego pojemnika, który w razie potrzeby jest opróżniany.

 

Jak to działa?
Separett Tiny to toaleta separująca ciekłe nieczystości od stałych i jest wyposażona w wentylator, który odprowadza wilgoć i powietrze, dzięki czemu przestrzeń, w której znajduje się toaleta, całkowicie jest pozbawiona nieprzyjemnych zapachów. Nieczystości ciekłe odprowadzane są do zewnętrznego zbiornika, podczas gdy stałe odpady trafiają do odpowiedniego pojemnika.

 

Instrukcje dla użytkownika
Podczas użytkowania toalety separującej Tiny, ważne jest, aby zawsze z niej korzystać w pozycji siedzącej. Toalety z serii Tiny są wyposażone w ekran, który jest odsuwany wyłącznie gdy usiądzie się na desce sedesowej. Tylko w ten sposób nieczystości zostaną odseparowane we właściwy sposób.

 

Zalecane akcesoria do czyszczenia toalety


Bio dran cleaner

Aby zachować czystość i świeżość w zbiorniku i przewodzie na ciekłe nieczystości, zaleca się używać tabletki biologiczne o cytrusowym zapachu: Bio dran cleaner. Tabletkę umieszcza się w zbiorniku, w którym powoli się rozkłada, a enzymy zapobiegają powstawaniu osadu, który z czasem może spowodować zatrzymanie przepływu. Dodatkowo, tabletki nadają przestrzeni toalety czysty i świeży zapach.

Absorb

Separett Absorb służy do pochłaniania wilgoci z dna zbiornika podczas użytkowania i kompostowania. Ściereczka umieszczana jest na dnie zbiornika lub na jego wewnętrznej stronie i pomaga utrzymać zawartość w stanie suchym, a tym samym bezwonnym. Separett Absorb jest biodegradowalny i rozkłada się razem z odpadami toaletowymi.

 

 

Pojemność nieograniczona (częstotliwość opróżniania zależy od liczby użytkowników)
Waga produktu  8,5 kg
Maksymalna waga użytkownika  150 kg
Wymiary produktu  Długość 49,7 cm | Szerokość 39,8 cm | Wysokość 47 cm
Wysokość siedziska  44 cm
Materiał  Nadający się do recyklingu polipropylen o wysokim połysku
Częstotliwość opróżniania przy 4 użytkownikach (płyny)  Kiedy ewentualny pojemnik jest pełny
Okres opróżniania przy 4 użytkownikach (ciała stałe)  2 razy w tygodniu
Zużycie energii  0,04 kWh / dzień
Napięcie 

12V

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium