Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Separett Villa 9010, Toaleta separująca, bez wody

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4 445,00 zł 4445.00
Cena netto: 3 613,82 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Separett
Kod produktu: 1067-03
Nr producenta: 1067-03

Opis

Separett Villa 9010
toaleta separująca bez wody

 

Villa 9010 to toaleta separująca, która dzięki swojej prostocie i nieograniczonej pojemności zapewnia wygodną wizytę w toalecie. Dzięki separacji ciekłych nieczystości od stałych, zmniejsza się objętość odpadów, które należy utylizować oraz niweluje nieprzyjemny zapach.

Duża pojemność
Dzięki dużej pojemności toaleta sprawdza się zarówno podczas regularnego jak i sporadycznego użytkowania. Dlatego nadaje się zarówno do wypoczynku, jak i do stałego zamieszkania. W przypadku korzystania z toalety 4 osób dziennie, zbiornik należy opróżniać co 3 do 6 tygodni.

Wysoka niezawodność
Villa 9010 charakteryzuje się wysoką niezawodnością działania, jest łatwa w montażu i nie zajmuje więcej miejsca niż standardowa toaleta. Przestrzeń toalety jest stale wentylowana, a ciekłe nieczystości są oddzielane od pozostałych odpadów, co sprawia, że toaleta jest bezwonna. Ekran widoku ukrywa suche odpady i jest odsuwany tylko wtedy, gdy się korzysta z toalety.

 

Jak to działa?
Separett Villa to toaleta separująca ciekłe nieczystości od stałych i jest wyposażona w wentylator, który odprowadza wilgoć i powietrze, dzięki czemu przestrzeń, w której znajduje się toaleta, całkowicie jest pozbawiona nieprzyjemnych zapachów. Nieczystości ciekłe odprowadzane są do zewnętrznego zbiornika, podczas gdy stałe odpady trafiają do biodegradowalnego zbiornika wykonanego ze skrobi kukurydzianej, który można następnie kompostować.

 

Instrukcje dla użytkownika
Podczas użytkowania toalety separującej Villa 9010, ważne jest, aby zawsze z niej korzystać w pozycji siedzącej. Toalety z serii VILLA są wyposażone w niebieski ekran, który jest odsuwany wyłącznie gdy usiądzie się na desce sedesowej. Tylko w ten sposób nieczystości zostaną odseparowane we właściwy sposób.

 

Zalecane akcesoria do czyszczenia toalety


Bio dran cleaner

Aby zachować czystość i świeżość w zbiorniku i przewodzie na ciekłe nieczystości, zaleca się używać tabletki biologiczne o cytrusowym zapachu: Bio dran cleaner. Tabletkę umieszcza się w zbiorniku, w którym powoli się rozkłada, a enzymy zapobiegają powstawaniu osadu, który z czasem może spowodować zatrzymanie przepływu. Dodatkowo, tabletki nadają przestrzeni toalety czysty i świeży zapach.

Absorb

Separett Absorb służy do pochłaniania wilgoci z dna zbiornika podczas użytkowania i kompostowania. Ściereczka umieszczana jest na dnie zbiornika lub na jego wewnętrznej stronie i pomaga utrzymać zawartość w stanie suchym, a tym samym bezwonnym. Separett Absorb jest biodegradowalny i rozkłada się razem z odpadami toaletowymi.

 

 

Pojemność nieograniczona (częstotliwość opróżniania zależy od liczby użytkowników)
Waga produktu  19 kg
Maksymalna waga użytkownika  150 kg
Wymiary produktu  Długość 67,2 cm | Szerokość 45,6 cm | Wysokość 54,1 cm
Wysokość siedziska  44 cm
Materiał  Nadający się do recyklingu polipropylen o wysokim połysku
Częstotliwość opróżniania przy 4 użytkownikach (płyny)  Kiedy ewentualny pojemnik jest pełny
Okres opróżniania przy 4 użytkownikach (ciała stałe)  Co 4-6 tygodni
Zużycie energii  0,396 kWh / dzień (poziom 2) | 0,276 kWh / dzień (poziom 1)
Napięcie 

230V / 16,5 W (poziom 2) | 11 W (poziom 1)
Podłączenie  1,7 m kabel z uziemieniem
Poziom hałasu podczas użytkowania  41 dB (poziom 2) | 31 dB (poziom 1)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium